adilbebe@adilbebe.com.tr

HİZMETLERİMİZ

Üretimini kendisine ait tesislerinde yapan Adil Bebe sektöre girdiği ilk günden bugüne kadar üretime vermiş olduğu önem ve hassasiyet ile dün bugün ve yarın da siz değerli müşterilerine KALİTELİ hizmet vermeyi sürdürmeyi hedeflemektedir.

Adil Bebe ürün yelpazesindeki0-3+ 0 - 14 yaş grubuna hitap eden İç ve Dış Bebek Kıyafetlerini İkitelli de bulunan 500 m2'lik kapalı alan içindeki üretim tesislerinde sürdürmektedir. Kesim, dikim, baskı ve kalite kontrol departmanlarında yıllık 500.000 ürün kapasitesi ile çalışmaktadır.

Bebeklerinizin hassas cildi ile ilk temas edecek ürünleri üretmenin bilinciyle her türlü sağlık koşulunu yerine getirmekte olup, ürünlerinin hiçbiri kanserojen ve/veya cilde zararlı bir madde içermemektedir. Kullandığı çıtçıtlar Avrupa Standartlarına uygundur ve cilt de kesinlikle alerji yapmamaktadır.

Adil Bebe üretiminin % 90'ı ihracat taleplerini karşılamakta olup geriye kalan küçük iç piyasa yüzdesine rağmen üretimde gösterdiği hassasiyeti müşteri memnuniyetinde de gösterme bilinci sayesinde bütün illere ulaştırdığı ürünleriyle iç piyasada da önemli bir pazar payı edinmiştir.

Şu anda ortalama 20 farklı modelde bebek ve çocuğa yönelik iç ve dış kıyafet üreten firmanın planlama ve tasarım departmanı uzman stilist, kalıpçı ve model makinacılardan oluşan geniş ekibiyle yılın her döneminde yeni ürünler geliştiriyor. Adil Bebe, kısa bir süre sonra devreye alacağı bilgisayar destekli tasarım bölümü ile bebe ve çocuk giysilerinde modayı belirleyen kuruluşlar arasında yerini almayı hedefliyor.

12 yıllık birikimi ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Adil Bebe, gerçekleştirdiği kurumsallaşma çalışmalarının sonuçlanmasıyla birlikte0-3+ 0- 14 yaş grubuna yönelik iç ve dış giyimde sadece Türkiye'nin değil, bölgenin de lider kuruluşları arasına girmeyi hedefliyor.

Biz Kimiz !

Biz Kimiz?

1992 yılından beri 0 - 3+0-14 yaş grubu çocukların iç ve dış giyim eşyalarının üretimi ve satışını yapmaktadır. Sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Adil Bebe ürünleri, kalitesiyle iç piyasada olduğu kadar dış piyasada da kendisini kanıtlamıştır.

ÜRÜNLERİMİZ

Hiçbir şekilde kansorejen madde içermez!

Doğal pamuk ipliği kullanılarak sanforize edilir!

Avrupa Standardı alerjik olmayan Freenickel Çıtçıt kullanılır!

HIZLI TESLİMAT!

Siz değerli müşterileri için Türkiye'nin her yerine hizmet ulaştırmayı görev edinmiş olan kuruluşumuz; değerli siparişlerinizi satış personelimize ilettiğiniz andan itibaren size ürün yelpazesinde bulunan ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracaktır.

Tüm görüş ve önerileriniz için ADİL BEBE ÇAĞRI HATTI

+90 212 558 74 14
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ürün Gruplarımız

İç-Dış Zıbın

Bere

Eldiven

Önlük

Patikli Pantolon

Bady

Atlet

Külot

Battaniye