adilbebe@adilbebe.com.tr

HAKKIMIZDA

Satış ve Dağıtım işlemlerini merkezi Zeytinburnu'nda bulunan showroom ve depolarından sağlayan Adil Bebe, ağırlıklı olarak yurt dışına satış yapmakta olup iç piyasada da yurdun dörtbir yerine satışını sürdürmektedir. Adil Bebe ve Lida markaları altında satış yapan firma, üretimini kendisi yaptığı ürünlerdeki kalite standartlarının yüksek olması sayesinde piyasaya açıldığından çok kısa bir süre sonra sektörünün lider kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" anlayışını ilke edinmiş olan Adil Bebe, ürünlerini ağırlıklı olarak dış pazarlara ihraç etmekte ve bu pazarlardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ve kaliteli ürünleri ile arttırmaktadır.

Siz değerli müşterileri için Türkiye'nin her yerine de hizmet ulaştırmayı görev edinmiş olan kuruluş; değerli siparişlerinizi satış personeline ilettiğiniz andan itibaren size ürün yelpazesinde bulunan ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracaktır.

Adil Bebe Bebek Kıyafetleri satışında üretimi kendi tesislerini yürütmenin avantajlarıyla siz değerli müşterilerine en üstün kaliteyi en ekonomik şartlarla sunmaktadır. Kaliteyi ucuza, yerinde ve zamanında ulaştırmanın sorumluluğu ile çok yakında Türkiye'nin dört bir yanındaki satış ağını tamamlayacak olan Adil Bebe 0-3+ 0-14 yaş grubu Bebek ve Çocuk iç ve dış giyiminde tercih edilen tek marka olmayı hedeflemektedir. Hedeflerine ulaşıncaya kadar geçen sürede gelen yurtiçi ve yurtdışı toptan siparişleri en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Adil Bebe "Bebek teni kadar yumuşak, anne kucağı kadar rahat..." bebek kıyafetleri üretir!!!

Tüm görüş ve önerileriniz için ADİL BEBE ÇAĞRI HATTI

+90 212 558 74 14
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ürün Gruplarımız

İç-Dış Zıbın

Bere

Eldiven

Önlük

Patikli Pantolon

Bady

Atlet

Külot

Battaniye